Published On: 28 Dhjetor, 2015

Rrahje masive e bashkatdhetarëve në kufirin Serbi-Kosovë (Video)

Pritjet e gjata të bashkatdhetarëve tanë në kufirin ndërmjet Serbisë dhe Kosovën, në Merdar, duket se kanë ndikuar edhe në përkeqësimin e raporteve ndërmjet tyre.

Në një video të postuar shihet rrahja masive e mergimtarëve në hyrje të territorit të Kosovës nga ana e Serbisë.

Në këtë video shihen disa persona që përleshën ndërmjet veti, derisa aty më pas arrin një patrullë e policisë serbe dhe qetëson ata.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...