Published On: 7 Tetor, 2016

Rrahje e fortë në Parlamentin Evropian: Eurodeputeti britanik përfundon pa ndjenja në tokë (Video)

Edhe në Parlamentin Evropian mund të shohim skena dhune. Kështu ka ndodhur ditën e djeshme gjatë një mbledhjeje kur Steven Woolfe, eurodeputeti britanik i partisë UKIP, është goditur nga deputet të tjerë  gjatë një debati në Parlamentin Evropian në Strasburg. Nga video e regjistruar ai duket me fytyrë në tokë dhe gati pa ndjenja. Ai është dërguar menjëherë në spital dhe nga deklaratat e sotme mjekët kanë konstatuar që deputeti i PE-së nuk ka pësuar gjakderdhje në tru, por do të mbahen nën vëzhgim.

“Po ndihem më mirë, më i lumtur dhe po buzëqeshi si gjithnjë”, ka deklaruar Steven.
stevie

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...