Published On: 28 Maj, 2016

Rrahje dhe spektakël, dy bjondet lezhjane kapën për flokësh në mes të qytetit (VIDEO)

Sherret mes femrave raportohen së fundmi si lajme që të ngrenë humorin, por që në të vërtetë ulin autoritetin e tyre.

Kështu ka ndodhur edhe në qytetin e Lezhës, ku siç dukjet në këtë  vide dy bjondet kanë ofruar një spektakël duke u kapur për flokësh në mes të qytetit, por që kjo video ka përfunduar te Jeta osh Qef.

Biondet po kapen për flokësh ndërkohë që disa çuna në moshë të vogël përpiqen t’i ndajnë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...