Published On: 6 Mars, 2016

Rrah nënën dhe dy motrat

Në Pejë një i dyshuar mashkull njofton Policia e Kosovës se me datën 05.03.2016 pas një mosmarrëveshje familjare ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe dy motrave të tij.

Dy nga viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe më pas kanë marrë edhe tretmanin e duhur mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...