Published On: 22 Shkurt, 2016

Rrah gruan dhe e dëbon nga shtëpia

Një person është arrestuar në Pejë, pasi i njëjti vazhdimisht ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij, kurse dje e ka dëbuar edhe nga shtëpia, duke ia marrë fëmijën e saj.

Nuk raportohet për lëndime trupore. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt, ndërsa viktima së bashku me fëmijën janë dërguar në strehimore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...