Published On: 19 Mars, 2016

Rovena Stefa: Për rininë e përjetshme do flija dhe me Albin Kurtin (Foto)

“Për të fituar rininë e përjetshme do të rrija edhe 100 vjet pa bërë seks e do të haja buburreca e mish qeni”.

Kjo ka qenë deklarata e këngëtares Rovena Stefa, gjatë një interviste. E vënë nën kushtin e rinisë së përjetshme, këngëtarja ka pranuar se, për ta fituar atë, do të flinte edhe me një 76-vjeçar nëse do të ishte interesant, si edhe do t’i thoshte çdo ditë një deputeti, deri në fund të mandatit, “të dua”. Ky deputet, sipas saj, do të ishte Albin Kurti. Duke pohuar se, nuk ka bërë ende ndonjë ndërhyrje kirurgjikale në trupin e saj, Rovena Stefa u shpreh se nuk e përjashton një set fotosh “topless”, edhe pse diçka të tillë, nuk e ka prioritet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...