Published On: 19 Janar, 2016

Roshi, kryetari i Ballit në 25 vjetorin e republikanëve

Z.Artur Roshi kryetari i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, në 25 vjetorin e Partisë Republikane të Shqipërisë duke u takuar me drejtues të lartë të Partisë Republikane z.Mediu, z.Begea, z.Madhi, z.Duka, z.Deshati dhe personalitete të tjera të Partive të spektrit të djathtë Shqiptar. dt .18/01/2016.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...