Published On: 24 Prill, 2017

Ronaldo u nervozua me Marcelon, tashmë kuptohet se çfarë tha portugezi pas golit të fitores nga Messi (Video)

Barcelona fitoi ndaj Real Madridit në El Clasico me golin e Lionel Messit në minutat shtesë të takimit.

Dhe normalisht që këtë gjë nuk e priti aspak mirë Cristiano Ronaldo, i cili reagoi ashpër.

Portugezi i nervozuar është kapur nga kamerat në stadium duke thënë: “duhet të kishe ndërhyrë”.

Këto fjalë ishin drejt Marcelos pasi braziliani e la të  vraponte Sergi Roberton drejt portës së Realit, edhe pse kishte mundësi ta ndalte në mënyrë të palejuar.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...