Published On: 10 Korrik, 2017

Ronaldo publikon foto për herë të parë me Georginan e njërin nga binjakët

  • Ronaldo vazhdon të jetë aktiv në rrejtët sociale, teksa ka postuar foto me të dashurën dhe njërin nga binjakët.

Familja e Cristiano po rritet. Ai është baba i tre fëmijëve, Cristiano Junior dhe së fundmi i dy binjakëve Eva e Mateo.

Portugezi do të bëhet sërish baba, pasi Georgina Rodriguez është shtatzëne. Ky do të jetë fëmija i katërt i Cristianos, teksa besohet të jetë vajzë (dy vajza, dy djemë).

Portugezi ndihet krenarë me familjen që po i shtohet, teksa ka postuar foto për herë të parë së bashku me njërin nga binjakët (nuk dihet nëse është djali apo vajza) dhe të dashurën.

“Momente të këndshme”, ka shkruar Ronaldo në “Instagram”. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...