Published On: 3 Shkurt, 2016

Ronaldo në pazar me Donal Trump, shikojeni çfarë banese do ta blejë (Foto)

Cristiano Ronaldo është në bisedime me kompaninë e Donal Trump, “Trump Tower” për ta blerë një banesë superluksoze. Superylli portugez i ka vënë syrin banesës luksoze në ndërtesën e famshme në New York e cila ka pronar kandidatin për president të Amerikës, Donald Trump.

Ronaldo ka ofruar 23 milionë dollarë për banesën superluksoze dhe është duke u përballur me disa investitorë të tjerë të cilët e duan të njëjtën banesë.

Në gushtin e kaluar Ronaldo e bleu një apartament lukszon në New York e cila si duket si ka mbushur syrin.
Pak javë më parë Ronaldo u bë pronar edhe i një hoteli në Monte Karlo i cili i kushtoi 140 milionë euro./Indeksonline/

11(108)22(83)4(248)5(182)6(146)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...