Published On: 20 Korrik, 2016

Ronaldo mungon në finalen e superkupës

Pas dëmtimit në ‘Euro 2016’, sulmuesi i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo pritet të humbë miqësoret dhe 3 ndeshjet zyrtare

Ylli i fituesit së Euro2016 do të humbas finalen e Superkupës së Europës ndaj Sevillës dhe dy ndeshjet e para të sezonit në La Liga.

Përballjet ndaj Sociedad dhe Celtas, Ronaldo do t’i shikoi nga tribunat ndërsa pritet të rikthehet ndaj Osasunës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...