Published On: 18 Tetor, 2016

Ronaldo mund të bëhet sonte mbret i Evropës (Foto)

Cristiano Ronaldo, ylli i Real Madridit, mund të arrijë në kuotën e 100 golave në Evropë

Real Madrid dhe Legia Warszawa do të përballen sonte nga ora 20:45, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së tretë të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje mund të mbahet në mend gjatë nga Cristiano Ronaldo. Ky i fundit mund të arrijë në kuotën e 100 golave në Evropë, të cilën shifër deri më tani nuk e ka arritur askush, shkruan AS.

Ronaldo deri më tani ka shënuar 98 gola në 136 ndeshje në garat evropiane me Los Blancos, përcjell Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...