Published On: 7 Nëntor, 2016

Ronaldo mposht Messin, shpallet më i miri i vitit në La Liga (Foto)

Cristiano Ronaldo është shpallur futbollisti më i mirë i vitit në La Liga

E përditshmja spanjolle Marca ka shpallur më të mirët e edicionit të fundit në La Liga, ku çmimin kryesor e fitoi Cristiano Ronaldo.

Portugeze është shpallur futbollisti më i mirë i La Ligas, pavarësisht se me skuadrën e tij Real Madrid përfundoi në vendin e dytë pas Barcelonës. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>