Published On: 17 Shkurt, 2016

Ronaldo: Me këta tre legjenda të Unitedit nuk kam folur kurrë

  • Ylli i Real Madridit ka reaguar me zemërim ndaj sugjerimeve se nuk bashkëpunon me Gareth Bale dhe morri një shembull sa ishte në vitin 2008 te Man Unitedi duke dëshmuar se pse miqësitë nuk kanë rëndësi.

Cristiano Ronaldo ka folur si rrallëherë për tre ish-bashkëlojtarët te Manchester United, me të cilët ka fituar tëp gjitha titujt e mundshëm, por nuk ka pasur marrëdhënie të mirë.

“Nuk është me rëndësi miqësia. Ju zbuloj rastin në United. Atje nuk kam folur kurrë me Scholes, Giggsin dhe Ferdinandin, por bashkëpunimi jonë ka qenë në nivele fantastike dhe kemi fituar sëbashku shumë tituj”, ka zbuluar ndër të tjerash Ronaldo.

Futbollistët e Real Madridit kanë udhëtuar dje drejt kryeqytetit italian, Roma ku do të takohen me skuadrën e Romës në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...