Published On: 5 Shtator, 2016

Ronaldo: Ky njeri i ka meritat për shkëlqimin e Realit sezonin e kaluar

ronaldo

Cristiano Ronaldo mendon se fal punës Zinedine Zidanes Real Madridi shkëlqeu sezonin e kaluar

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka lavdëruar trajnerin e Los Blancos, Zinedine Zidanen, i cili mori ekipin gjatë janarit pas shkarkimit të Rafael Benitezit.

Portugezi mendon se fal punës së Zinedine Zidanes Real Madridi shkëlqeu sezonin e kaluar, duke fituar Ligën e Kampionëve.

“Zidane ishte çelësi i suksesit për sezonin tonë. Ai erdhi, na bëri të punojnë shumë, të punojnë mirë. Ai është një profesionist i madh dhe një person i madh”, ka deklaruar Ronaldo.

“Zidane meriton shumë lëvdata dhe jam shumë i lumtur që ai është me ne”, ka theksuar portugezi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...