Published On: 8 Prill, 2016

Ronaldo “kapet” me modelen turke (Video)

Modelja turke Cansu Taskin ka folur rreth një marrëdhënie me yllin e Real Madrid Cristiano Ronaldon. 21-vjeçja ka konfirmuar se kishte kontakte të vazhdueshme me futbollistin portugez.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Gjovalin Sulaj thotë:

    Eshte e Pavertete kerkon te Perfitoje Kredite dhe Reputacion ne Emer te nje Personi Me Reputacion dhe Autoritet te madh ne Bote. Eshe nje GENJESHTER SHUME E MADHE.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...