Published On: 22 Prill, 2017

Ronaldo Junior kopjon të atin (VIDEO)

Me një gjuajtje plot potencë dhe finesë, Ronaldo Junior tregoi se ka diçka nga aftësitë e të atit, që shkëlqen tash e një dekadë

ristiano Ronaldo mund t’i ketë shokuar të gjithë me tregolëshin ndaj Bayern Munich të martën mbrëma, që e çoi Real Madrid në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Por, megjithëse, asi portugez mund të jetë në kulm të karrierës tani, edhe ai habitet nga talenti i dikujt tjetër.

3 ditë më parëDy golat e Ronaldos offside? Ja çfarë ka publikuar Ribery (FOTO)

Ditë pas shfaqjes së shkëlqyeshme të tij, 32 vjeçari shpërndau një video ku shihet djali i tij duke shënuar nga goditja e dënimit, në stilin e njëjtë si babai.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...