Published On: 17 Shkurt, 2016

Ronaldo: Jemi në Romë për të fituar

  • Cristiano Ronaldo ka thënë se Real Madridi ka udhëtuar në Romë për të fituar, edhe pse është në dijeni se do të jetë një ndeshje e vështirë në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Gjiganti spanjoll sonte do të përballet me romakët kurse Ronaldo ka thënë se ekipi është shumë i përgatitur për këtë duel.

“Kemi punuar shumë mirë”, ka thënë Ronaldo. “Kemi stërvitur mirë në tre javët e fundit. Realizuam gola dhe çdo gjë po shkon në mënyrë fenomenale.

“Kjo është një garë e rëndësishme për ne, për Real Madridin. E dimë se do të jetë e vështirë, por jemi të përgatitu dhe synojmë fitoren”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...