Published On: 24 Prill, 2016

Ronaldo gëzon Realin

Cristiano Ronaldo është rikthyer në stërvitje me Real Madridin.

Trajneri i Real Madridit, Zineine Zidane ka marrë një lajm shumë të mirë vetëm dy ditë para ndeshjes me Manchester Cityn në Ligën e Kampionëve.

Ylli i skuadrës Cristiano Ronaldo është kthyer në stërvitje normale me pjesën tjetër të skuadrës dhe do të jetë gati për ndeshjen e së martës.

Ronaldo mungoi në ndeshjen kundër Vallecanos në La Liga, por sot ai ka stërvitur normalisht.

Lajm i mirë është se në stërvitje është rikthyer edhe Daniel Carvajal, i cili ka munguar në dy ndeshjet e fundit të La Ligas. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...