Published On: 8 Janar, 2016

Ronaldo “feston” shkarkimin e Benitezit

Cristiano Ronaldo u gëzua pas vendimit të Real Madridit për shkarkimin e trajnerit Rafael Benitez.

Cristiano Ronaldo e mirëpriti vendimin e Real Madridit për shkarkimin e trajnerit Rafael Benitez.

Sipas të përditshmes spanjolle “El Confidencial”, ylli portugez ishte përplasur me Benitezin pas largimit të tij nga Santiago Bernabeu.

“Ne kemi pësuar shumë humbje për këtë arsye”, i tha Ronaldo atij, përcjell.

Përveç Ronaldos, Benitez thuhet se pati mosmarrëveshje edhe me futbollistë të tjerë të Real Madridit përfshirë James Rodriguez, Isco, Sergio Ramos, Jese, Karim Benzema dhe Denis Cheryshev.163

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...