Published On: 24 Prill, 2017

Ronaldinho me mesazh emocionues për Messin pas 500 golave me Barcelonën (Video)

Ronaldinho ka përgëzuar Leo Messin për 500 golat e tij me skuadrën e Barcelonës

Legjenda braziliane, Ronaldinho nuk ka harruar të urojë ish shokun e skuadrës, Leo Messi, i cili mbrëmë në El Clasico shënoi golin e 500 me skuadrën katalunase.

“Leo, vëllai im, urime për 500 golat me Barcelonën. Unë iu dhurova të parin e këtyre 500 golave, kështu që jam shumë i lumtur. Urime dhe gjithë dashurinë për ty”, ka thënë Ronaldinho me anë të një videoje. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...