Published On: 18 Dhjetor, 2015

Ronaldinho e Gashi në një ekip?

Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në mediat zvicerane për sa i përket merkatos së janarit. Ish futbollisti më i mirë në botë, Ronaldinho është pranë rikthimit në futbollin aktiv. Sulmuesi brazilian është në bisedime përfundimtare me skuadrën Sion.

Drejtori i Sion, Marco Degennaro ka thënë se bisedimet janë në ecuri të mirë dhe se Ronaldinho ka gjasa të mira për vazhduar karrierën tek kjo skuadër.

Ky ekip ka shfaqur interes edhe për sulmuesin e Kombëares shqiptare, Shkëlzen Gashi. Nëse Sion do të arrijë marrëveshjen me dy këta lojtarë, atëher՞ Gashi do të luante përkrah të njërit prej lojtarëve më të mirë në botë në dekadën e fundit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...