Published On: 26 Janar, 2016

Roma vazhdon “bombardimet”

  • Pasi transferoi Stephan El Shaarawyn mbreme , Roma sot ben nje tjeter goditje te fuqishme ne merkato

Skuadra italiane e Romës dukët që nuk ka të ndalur sa i përpket përforcimeve, pasi që sot pritet të bëjë zyrtare edhe një tjetër lojtar. Pas transferimit të Stephan El Shaarawy, Spalleti do të ketë nën urdhra edhe një tjetër futbollist të jashtëzakonshëm, e ai është Diego Perotti, i cili pritët të nënshkruajë kontratë me skuadrën nga “Olimpico” gjatë mbrëmjes se sotme, pasi Roma dhe Genoa tashmë kanë arritur marrëveshje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...