Published On: 14 Korrik, 2016

Roma shënon fitore 16:0 (Video)

Roma ka shënuar fitore të thellë prej 16:0 kundër Pinzolo

Roma sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore kundër një skuadre italiane Pinzolo, të cilën e ka mposhtur me rezultat të thellë 16:0.

Edin Dzeko ishte ylli i ndeshjes me katër gola, i ndjekur nga Salah dhe Iturbe. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...