Published On: 6 Janar, 2016

Rita provokon qysh në mëngjes

Rita Ora ka provokuar në pikë të mëngjesit. Ajo ka larguar bluzën duke treguar kështu tatoo’në e saj që e ka pranë gjoksit. E ka publikuar edhe orën dhe një trëndafil afër fotos.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...