Published On: 31 Janar, 2016

Rita pas gjoksit zbulon edhe “zogun” (Foto 18+)

Rita Ora nuk i ka lenë asgje imagjinatës. Madje ajo kohëve të fundit është duke provokuar tej mase.Pas publikimi të fotove toples për të cilat sa mori lëvdata për trupin dhe gjoksin e saj të mirë, po aq mori edhe kritika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore përveç hiteve të shumta nuk e ka në plan t’i “ndalë” shkrimet në mediat botërore edhe me paraqitjet e saj duke ekspozuar deri në intimitet.

Sot po qarkullon në media kjo foto ku Ritës i shihet zogu dhe duket që nuk ka të veshura të brendshme.

Rita-Ora-Upskirt-9-768x1024

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...