Published On: 28 Janar, 2016

Rita Ora topless për kopertinën e revistës ‘Lui’ (Foto)

  • Rita Ora është e famshmja e radhës e cila ka pozuar e gjitha e zhveshur për revistën “Lui”.

Në kopertinat e revistës së njohur “Lui” vazhdimisht po shohim të famshmet të cilat nxjerrin shumë nga trupi i tyre.

E radhës është edhe Rita Ora, e cila duket duke qeshur dhe e hareshme teksa ka pozuar me këmishën e hapur, ku ka nxjerrë gjithë gjoksin e saj.

Fotot për revistën franceze janë bërë nga fotografi kontrovers, Terry Richardson.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...