Published On: 30 Janar, 2016

Rita Ora toples? S’keni parë gjë akoma (Foto)

Nëse mendoni se fotoja e shqiptares Rita Ora në kopertinën e revistës “Lui” ishte tepër e ekzagjeruar, nuk keni parë gjë akoma. Kjo pasi, këngëtarja 25-vjeçare ka realizuar një set të plotë fotografish ku shfaqet tërësisht nudo teksa luan në piano.

Në një tjetër fotografi ajo shfaqet e veshur vetëm me një rrip të hollë në pjesën e të pasmeve, teksa tregon format e saj. Gjithashtu mund të shihni foton e kopertinës më pak të censuruar.

Ka qenë vetë fotografi Terry Richardson, i cili ka realizuar setin e “nxehtë” të yllit të popit, dhe ka publikuar disa foto të tjera në llogarinë e tij në Instagram.

Rita-Oraritaaa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...