Published On: 9 Gusht, 2016

Rita Ora super seksi në rrugët e New Yorkut (FOTO)

Rita Ora vazhdon të mahnisë New Yorkun me paraqitjet e saj.

Rita Ora është anëtare e jurisë së spektaklit America’s Next Top Model, dhe ajo çdo ditë po tregon pse është e përzgjedhura për të zëvendësuar Tyra Banks në këtë pozitë.

Rita me shumë stil edhe sot del në rrugët e New York, me veshjen që i ka vizatuar trupin në superformë./lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...