Published On: 2 Prill, 2016

Rita Ora kërcen në mes të rrugës (VIDEO)

Rita Ora ёshtё njё kёngёtare me famё botёrore dhe shumё e dashur nga publiku.

Ajo sё fundmi nё llogarinё e saj Instagram ka publikuar njё video, ku duket se ёshtё nё rrugё pёr tё realizuar photo shooting-un e radhёs, ndёrkohё dёgjohet njё muzikё me tё cilёn kёngёtarja nuk heziton pёr tё vallёzuar edhe pse ёshtё nё rrugё.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...