Published On: 18 Janar, 2016

Rita kërkon përkrahje për filmin “Shok”

Nominimi i filmit “Shok” për çmimin Oscar e ka gëzuar edhe këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora.

Madje ajo u ka bërë thirrje fansave të saj që ta përkrahin këtë film.

“Ju lutem mbështeteni dhe ripostojeni filmin e shkurtër ‘Shok’”, ka shkruar Rita.

Kujtojmë që filmi “Shok” është i nominuar në kategorinë “Best Live Action Short Film” nga Akademia hollivudiane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...