Published On: 6 Gusht, 2016

Rio 2016: Lëndohet xhudistja Nora Gjakova

Shpresa e dytë më e madhe pas Majlinda Kelmendit për medalje në Lojërat Olimpike, Rio 2016, xhudistja Nora Gjakova – ka pësuar një lëndim.

Kështu njoftoi televizioni publik që po përjell nga vendi i ngjarjen Lojërat Olimpike.

Garat e xhudos që do të zhvillohen të dielën dhe përkundër lëndimit të lehtë të xhudistes, lëndimi mund të ketë ndikim gjatë garës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...