Published On: 26 Shkurt, 2016

Rikthehet dhe del Fisnik Ismaili nga Kuvendi: Kërkoi rikthimin e Ilir Dedës në Komisionin votues

Para raundit të parë të votimit, 11 deputetë të opozitës u pezulluan nga vazhdimi i seancës.
Të tjerët dolën, ndërsa mbeti Ilir Deda i cili u largua pas raundit të parë të dështuar për zgjedhjen e presidentit.

Tash në sallën e Kuvendit është kthyer edhe Fisnik Ismaili.

 Aktualisht janë 82 deputetë.

Ismaili kërkoi rikthimin e dedës në Komisionin e Verifikimit të Votave.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...