Published On: 11 Shkurt, 2016

Rikthehet Arlind Ajeti

  • Arlind Ajeti ka nisur stërvitjen me Frosinonen, pas problemeve të shfaqura në ndeshjen me Bolognan.

Qendërmbrojtësi la fushën e blertë që në minutën e 10-të, pas një problemi në kofshën e majtë, por tanimë ai është rikuperuar dhe ka nisur përgatitjet me skuadrën.

Në këtë mënyrë Ajeti do të jetë në urdhrat e trajnerit Stelone për sfidën me Empolin të shtunën.

Ajeti është aktivizuar në 5 ndeshje me Frosinonen deri më tani, të cilat i ka nisur të gjitha nga formacioni, ndërsa ka mundur të gjejë edhe rrugën e rrjetës në barazimin 2-2 në transfertën me Sassuolon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...