Published On: 20 Qershor, 2016

Rikthehen reshjet, në Drenas, Vushtrri dhe Mitrovicë po bie kokërriz (VIDEO+ FOTO)

Përkundër që u paralajmëruan temperatura të larta ndodhi e kundërta.

Disa pjesë të Kosovës janë përfshirë nga reshje të mëdha.

Më poshtë mund t’i shikoni disa video dhe foto të dërguara nga Lexuesit e Gazetës Express, në këto video dhe foto shihet duke rënë sasi e madhe e breshërit./Gazeta Express/

Drenas
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...