Published On: 24 Shkurt, 2016

Rikthehen Chiellini dhe Alex Sandro

  • Interi ka marrë lajme të këqija nga Juventusi, pasi janë konfirmuar rikthimet në formë të Giorgio Chiellinit dhe Alex Sandros.

Chiellini ishte i lënduar gjatë fitores prej 2-0 ndaj Frosinones, teksa braziliani ka pasur problem muskular gjatë një seance stgërvitore.

Ekipi po përgatitet për ndeshjen e të dielës ndaj Interit, teksa Allegri duket se i ka dy lojtarët e tij pivotalë në dispozicion.

Sky Sports Italia raporton se të dy lojtarët do të jenë në gjendje të startojnë ndaj Interit.

Kjo ia mundëson Allegrit të kthehet në formacionin e tij të favorizuar 3-5-2.

Në anën tjetër Marchisio është në dyshim dhe ai mund të zëvëndësohet nga Hernanes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...