Published On: 22 Dhjetor, 2015

Rihanna shfaqë sekuenca nga videoklip i ri (Foto)

Këngëtarja me origjinë nga Barbadosi, që tashmë ka rrëmbyer zemrat e shumë dashamirëve të muzikës, Rihanna është duke punuar rreth albumit që pritet ta lansojë së shpejti.

Këngëtarja ka shfaqur disa sekuenca nga kënga të cilën do ta sjellë me videoklip nga ky album.

Në këto sekuenca këngëtarja vërehet se është e veshur e gjitha me të zeza, mirëpo krahët e këngëtares janë të mbuluar me diamant shumë ngjyrëshe.

27 vjeçarja fillon duke shikuar vetën në një pasqyre të madhe, ku fytyra e saj është sa i gjithë ekrani dhe pastaj kthehet në anën tjetër.

Tjera nga Bota e Yjeve

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...