Published On: 17 Prill, 2016

Rifat Jashari e luan vallen e Rugovës në Istog

Unë komandant e as komandir nuk isha, por isha e jam kërcyes i mirë i Valles së Rugoves, e ku ma mirë se me Rifat Jasharin në Trofta – Istog.

Istog, gusht 2014; Vallja e Rugovës nga Rifat Jashari e Xhevat Rexhaj, unë pra …
Rrethi im miqësor do të aktivizohem pak ma shumë këto ditë… apo… Ju përshëndes me vallen RUGOVA, të cilen sot e luajtëm bashkë me të nderuarin zotin Rifat Jashari në Istog, qe besa ishte një festë e mirë familjare dhe bisedë e mire me të respektuarin Rifat Jasharin. Mjerisht pa dijen dhe dëshirën time në foto që e ka ba një mik i imi gjendet edhe një femen me shami, me deshirë të madhe do e shlyeja fare ehhhhhh se më pengon pamja e tillë. Xhevat Rexhaj

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/keto-jane-shtepite-dhe-tokat-e-ramush-haradinajt-video/

http://www.shqiptari.eu/e-bija-e-komandantit-o-ali-ahmeti-ti-sje-asgje-pos-udbash-e-gjyshi-yt-e-arrestonte-hasan-prishtinen/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...