Published On: 25 Qershor, 2016

Rexhep Selimi zbulon një foto në Kumanovë, jep edhe një përgjigje për listën e zezë të SHBA-ve

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka publikuar një fotografi në Facebook , duke reaguar kështu për publikimin e Listës së Zezë të SHBA-ve, ku është përmendur edhe emri i tij.

“E mbajta këtë foto dhe për këtë as nuk më vjen turp e as nuk më vjen keq”, ka shkruar Selimi.

Lexoni postimin e plotë:

Kumanovë

2001

Për ju rivalë e “analistë” politikë që duket që jeni si shumë të interesuar për atë që e quani Listë e Zezë të vitit 2001, ju përshëndes unë “i rrezikshmi”, me një foto nga viti 2001, atje në trojet e Ismet Jasharit, Komandant Kumanovës.

E mbajta këtë foto dhe për këtë as nuk më vjen turp e as nuk më vjen keq.

Veq për një gjë më vjen keq që nuk munda të bëj më shumë për vllezërit e mi shqiptarë në Iliridë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...