Published On: 30 Korrik, 2016

Rexhep Selimi: Jam kundër dhunës-opozita duhet të bashkohet (Video)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se opozita duhet sërish të bashkohet dhe t’i bashkërendojë veprimet.
Sipas tij, vetëm kështu opozita do të mund të mposht koalicionin që thotë se po i bën dëm vendit.

Në emisionin “Personale” të TV Dukagjinit, Selimi ka thënë se është kundër dhunës kur është pyetur nëse duhet djegur Parlamenti i Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...