Published On: 2 Mars, 2016

Rexhep Selimi e tall Hashimin, ku e ke më të fortin, Koci i lodhtë

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi duket se nuk po i bëjnë fort përshtypje deklarimet e ish bashkëluftetarëve të tij rreth “përplasjes me Adem Jasharin në vitin 1997 në Polac”.

I fundit që ka folur për këtë të çështje ka qenë Gani Koci, i cili sipas Ramiz Lladrovcit dhe Gani Gecit ka qenë i pranishëm kur ka plas sherri ndërmjet Adem Jasharit dhe Rexhep Selimit, bashkë edhe me të tjerë, raporton Indeksonline.

Koci ka thënë shkurt për Indeksonline se është e vërtetë ajo që ka thënë Gani Geci për këtë ngjarje. E Geci ka thënë se “Adem Jashari i ka thënë Rexhep Selimi se nëse do të jetë gjallë do t’ia nxjerrë gabzherrin”.

Ja se si ironizon Rexhep Selimi me Gani Kocin në llogarinë e tij në Facebook:

Figura BRILANTE e radhës në mbrojtje të Hashimit. Hashim, a ki ndonjë me t’fortë se edhe ky është i “lodhtë”? Tjetri!…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...