Published On: 2 Mars, 2016

Rexhep Selimi e quan Lladrovcin doktor analfabeti

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi ka vazhduar replikat me Ramiz Lladrovcin dhe Gani Gecin.

Selimi, në një status në “Facebook”, ka thënë se këta dy persona nuk janë kompetent të flasin për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

“Kur një Dr.sc analfabet si Ramiz Lladrovci që ende ka problem me shkrim-lexim dhe që se ka asnjë ditë lufte dhe në anën tjetër një si Gani Geci flet nga arresti shtëpiak për historinë e UÇK-së, unë nuk kam asgjë tjetër të bëj përveç të argëtohem kur ata ulërijnë. Por duhet ta dijë ai që i ka nxjerrur në gjah se nuk po dinë t’ia kryejnë detyrën mirë. Ky është duet i dobët. Nxjerri të tjerët”, ka shkruar ai.

12803298_1087060281346080_7269784213597352407_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...