Published On: 11 Janar, 2016

Rexhaj: Sipas Qosjes ja kush janë tradhtarët dhe heronjtë e këtij vendi!

Revolucioni i vonuar demokratik i Rexhep Qosjes në Shypni ka kushtue 4 200 shqiptarë të vrarë ato vite 1997-98-99 !
Ky luftënxitës mes shqiptarëve mua më mëson kështu:
Atë që e perkrah Qosja une e shof si bandit që don gjak shqiptari!
Atë që e kritikon Qosja , une atij i shkoi mbrapa dhe e përkrahu.
Thanjet e ” mëdha” të R. Qosjes:

Ibrahim Rugova tradhëtar!
Sali Berisha tradhëtar!
Ismail Kadare tradhetar !
Fehmi Agani tradhëtar!
Idriz Ajeti tradhëtar !
Fehzi Islami tradhëtar!
Ahmet Krasniqi tradhetar !
Sali Qekaj tradhetar!
Tahir Zemaj tradhetar !
Zekerija Cana tradhetar !
Xhemajl Mustafa tradhetar !
Enver Maloku tradhetar !
Smajl Hajdaraj tradhetar !
Isa Mustafa tradhetar e plotë të tjere sipas këtij pisi !!!

ndërsa 2. Hashim Thaqi hero ?
Kadri Veseli hero !
Xhabir Zharku hero ?
Fatmir Limaj hero ?
Sami Lushtaku hero ?
Rexhep Selimi hero ?
Daut Demaqi hero!
Nazim Bllaca hero ?
Sabit Geci hero ?
Daut Haradinaj hero ?
Azem Syla hero ?
Adem Grabovci hero ?
Remi hero ?
Latif Gashi hero ?
Shefqet Krasniqii hero ?
Lavdim Muhaxheri hero ?
Enver Hoxha hero ?
Dushan Mugosha hero ?

e mos vet sa të tjerë…tung e paçi tash, kush merr vesh !!!!. Shkruan gazetari Xhevat Rexhaj/ Shqiptari.eu

foto e Xhevat Rexhaj
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Qerim thotë:

    Unë nuk i besoj këtij shkrimi!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(5) Nuk Pelqej(9)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...