Published On: 7 Janar, 2016

Rexha: Leni stupcat por frikësohuni nga Gjykata Speciale

Rexhep Selimi deputet i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-epror i lartë në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, i pyetur rreth skeçit të grupit humoristik “Stupcat” ku me anë të personazheve të tyre portretizojnë disa luftëtarë si profiterë, ka shtuar se nuk ka rrezik nga satira.

“Nuk rrezikohet UÇK-ja nga satira, por diçka që është shumë më serioze se kaq, imazhi i saj është rrezikuar jo pak herë, e më së shumti me votimin e Gjykatës Speciale. Leni këtë punë mos u merrni me ‘’stupcat”, por e kanë rrezikuar ata që e kanë votuar Gjykatën Speciale,” ka thënë Selimi, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...