Published On: 30 Gusht, 2016

Restoranti më i frikshëm në botë/A do të guxonit të drekonit këtu?

Shumë nga ne preferojnë të konsumojnë një drekë me pamje të bukur përpara, por kur tryeza jotë e ngrënies qëndron në ajër, mbi një dysheme transparente që kapet pas një shkëmbi, këtu historia ndryshon.

Një vendndodhje panorameske kineze sapo ka hapur një restorant për ata që adhurojnë rrezikun ekstrem, sikurse raporton People’s Daily Online.

Vera, embëlsira dhe çaji i pasdites shërbehen në platformën e frikshme që qëndron në disa qindra metra lartësi nga toka në Shiniuzhai National Park të qytetit të Yueyang./Mapo.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...