Published On: 7 Gusht, 2016

Reshje shiu edhe në Shqipëri

Pas disa ditëve me temperatura të larta, reshjet e shiu kanë filluar edhe në disa zona të Shqipërisë.

 Meteorologët kanë njoftuar se në ditën e sotme do të ketë mot të vranët dhe reshje shiu, transmeton KosovaPress.

Në zonat malore, temperaturat do të arrijnë në 27 gradë celsius, ndërsa minimalja do të jetë 19 gradë celsius.

Në vendet bregdetare, temperaturat më të ulëta do të arrijnë në 21 gradë celsius, ndërsa ato maksimale në 33 gradë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...