Published On: 7 Janar, 2016

Renditja e re e FIFA’s, ja ku renditët Shqipëria (Foto)

Shqipëria ka mbetur në pozitën e njëjtë të renditjes së re të FIFA’s.

FIFA ka publikuar renditjen e re të kombëtareve, ku Shqipëria ka mbetur në pozicionin e njëjtë, në vendin e 38’të.

Belgjika vazhdon të jetë kombëtarja e parë, e ndjekur nga Argjentina dhe Spanja, ndërsa top pesëshja përmbyllët me Gjermaninë dhe Kilin.

Në mesin e 10’të kombëtareve më të mira janë edhe Brazili, Kolumbia, Portugalia, Anglia dhe Austria.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...