Published On: 19 Tetor, 2016

Renditja e re e FIFA-s, Kosova ngritet për katër vende (Foto)

Kombëtarja e Kosovës do të ngritet për katër vende në renditjen e re të FIFA-s

Kosova do të ngritët për katër vende në renditjen e re të FIFA’s, e cila do të publikohet nesër me 20 tetor.

Pavarësish se në dy ndeshjet e fundit Kosova ka pësuar dy humbje nga Kroacia dhe Ukraina, ajo sërish do të ketë ngritje, për shkak të rezultateve jo të mira edhe të shteteve tjera.

Kosova tashmë do të jetë ne vendin e 164 në botë, për dallim nga një muaj më parë kur ishte në vitin e 168. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...