Published On: 2 Qershor, 2016

Renditja e FIFA-s, Shqipëria fiton 3 pozicione (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë fiton tre pozicione në renditjen mujore të FIFA-s. Kombetarja kuqezi renditet në vendin e 42-të me 667 pikë të grumbulluara.

Fitorja 3-1 ndaj Katarit ka ndikuar për mirë në renditjen e Shqipërisë për muajin që lamë pas.

Renditja kryesohet nga Argjentina e ndjekur nga Belgjika, Kolumbia dhe Gjermania.

rankk

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...