Published On: 5 Mars, 2016

Remzie Osmani dhe Gazmend Rama, ja si i shkilnin paratë (Video)

Këngëtarja Remzie Osmani dhe kolegu i saj Gazmend Rama, po vazhdojnë të jenë shumë të kërkuar nëpër dasma dhe ahengje.
 Kjo rrugë për ta tashmë është bërë rutinë pasi qysh kohë më parë i kanë hyrë kësaj pune, ku përveç këngëve të nxjerra në treg  kanë qenë dhe po mbesin shumë të kërkuar edhe në oranizime, transmeton lajmi.net.

Një video e cila po qarkullon në rrjete sociale është e realizuar në shtator të vitit 2013, mirëpo e veçanta e saj është se si ata ‘mbulohen’ me para dhe i shkelin ato pa ndonjë problem.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...